Lazerle Bleaching

Parlak, sağlıklı bir gülümseme her yerde harika görünüyor ancak profesyonel beyazlatma tedavileri için bir Hollywood yıldızı olmak zorunda değilsiniz. Diş beyazlatma modern diş hekimliğinin sunduğu en popüler ve uygun fiyatlı kozmetik tedavilerden biridir.

Diş beyazlatma ‘Bleaching’, kötü görünüme yol açan renklenmelerin çeşitli yöntemler kullanılarak giderilmesi işlemidir. Profesyonel diş beyazlatma için temel seçenekler arasında ofis içi beyazlatma veya eve götürme kitleri bulunur. Her iki yöntem de diş hekimi tarafından denetlenen tedavi türü daha parlak bir gülüş elde etmenin güvenli ve etkili bir yolunu sunar.

8 Tona Kadar Daha Beyaz
Minimum Ağrı
Sadece Tek Seans

Lazerle Bleaching

Klasik yöntemlerle kıyaslandığında lazer, hem seans süresini kısaltmakta hem de beyazlatmanın kalıcılığını arttırır.
Diş beyazlatma yöntemleri dişlerinin rengi önceki dönemlerde beyaz olup da sonrasında sararan kişilere uygulanabilir. Dişin iç kısımlarında oluşan renklenmelerde, Doğuştan sarı olan dişlerde uygulanabilir. Kişilere estetik diş yapılıyorsa dişlerde beyazlatma yapılabilir. Ateşli hastalıklar sonucunda dişlerde meydana gelen sararmalarda uygulanabilir.
  • 18 yaşın altındaki bireylere 
  • Hamilelere
  • Diş eti çekilmesi oluşan kişilerde köklerin açığa çıktığı durumlarda
Lazer ile beyazlatma işlemi yapılmadan önce; hasta dişlerini florürsüz diş macunu ile fırçalamalıdır. Sonrasında seansa başlarken dişler temizlenir. Diş eti ve dudakların zarar görmemesi için koruyucu takılır. Dişlere jel sürülerek alanlara yaklaşık 30 saniyelik ışınlamalar yapılır. Jeller uzaklaştırılarak işlem tamamlanır. Eğer ihtiyaç var ise beraberinde ev tipi beyazlatma ile devam edilebilir. Fakat gerek yok ise, hastanın 24 saat boyunca çay, kahve ve sigara gibi tedaviyi olumsuz etkileyecek içeceklerden uzak durması gerekir.
Ömrü kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat genel olarak 3 yıl kadar sürebilirliği vardır. Bu sürede tüketilen çay, kahve gibi içeceklerin kullanım miktarı çok önemlidir. Miktarı ayarlanır ve ağız bakımına dikkat edilirse bu süre uzayabilir. Tam tersi olursa süre kısalacaktır.
Son Güncelleme : 22/02/2024